KONST / Litografier / Färglitografi 15407340
nr 1540 7340
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Signerad, numrerad 100/250, daterad 88, "Röda molnet". Färglitografi, bildmått: 18x25 cm, yttermått inklusive ram: 30x37 cm
Utrop:
500 kr
måndag 15 maj 2023
kl 19:19:49
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson